Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

החל מ

997,000 ₪

הבית שלך בבית חג"י

בישוב הדתי בית חג"י שבהר חברון
תוכלו למצוא דו משפחתי צמוד קרקע
מרווח ומפנק, כך שכל אחד יוכל
למצוא את הפינה שלו

קהילה חמה

כולל תורני

גני ילדים

כפר נוער

אירועי תרבות

חוות סוסים

הפינה שלך בקהילה שלנו

לפרטים ולתיאום פגישה אישית

בואו לסגור את הפינה

על הקהילה

ב'בית חג"י' פורחת קהילה דתית לאומית מגוונת, המורכבת ממשפחות צעירות לצד ותיקות, זוגות צעירים לצד פנסיונרים ואברכים לצד בעלי עסקים.
בישוב שלנו אוירה חברתית, קהילה חמה ומאוחדת. מתקיימים בו אירועי קהילה ופעילויות בדרך קבע- חוגים והפעלות לילדים מבחר מוסדות ציבור שוקקי חיים במבני קבע, שני בתי כנסת, כולל לדיינות, גני ילדים, פעוטון, מקווה, אולם שמחות, סניף בני עקיבא, חוגים לכל הגילאים, חוות סוסים, פינת חי, סיפריה פעילה, מועדוני נוער, חדר כושר. ועוד.

על הפרויקט

בשכונה החדשה יקומו 11 דו משפחתיים שהם 22 בתים מדורגים ושטוחים. השכונה נמצאת במרחק הליכה קצר ממרכז הישוב, בתי הכנסת, גני ילדים וכפר הנוער. השכונה תוקם על שיפולי ההר אל מול נוף מרהיב ומיוחד.

בפרויקט מוצעים בתים 4 חדרים במרחב ענק של 126-137 מ"ר. השילוב בין המפרט השיווקי העשיר למגוון הדגמים מאפשר לכל אחד למצוא את הפינה הייחודית שלו. שלושת הדגמים כוללים גינה, חניה ומרחב גדול המאפשר יצירתיות והתאמה אישית. 

להלן דגמי הבתים:

מפרט שיווקי

< ציפוי אבן
< דלת פלדלת בכניסה לדירה
< פעמון כניסה
< דלתות פנדור / (שוו»ע)
< שימוש באלמנטים עיצוביים

< ברזי פרח של חמת / (שוו»ע)
< אסלות תלויות ומיכלים סמויים
< דוד מים 200 ליטר
< ארונות אמבטיה עם כיור מובנה

< ריצוף 60*60 ריצוף בכל הבית למעט חדרי רחצה
< ריצוף 60*60 בחדרי שינה

< מפסקי גביס
< חשמל דירתי 25*3
< נקודת חשמל בכל חדר כהכנה להתקנת מזגן
< שעון שבת

< שיש אבן קיסר
< כיור מטבח כפול בהתקנה שטוחה
< הכנה למדיח כלים
< ארונות מטבח- דלתות mdf.
גוף ארונות מטבח סנדוויץ

< חלונות אלומיניום, זכוכית בידודית כפולה
< תריסי אלומיניום עם בידוד תרמי
< תריס חשמלי בסלון
< רשתות בכל החלונות והויטרינות
< 2 חניות בתוך המגרש
< שבילים ומעקות לפי הצורך

על היזם

תנועת ההתיישבות אמנה – על ידי חברת הבת שלה "בנייני בר אמנה" יוזמת ומובילה פרויקטים של בנייה למגורים ביישוביה וברחבי יישובי יש"ע.
לבנייני בר אמנה עשרות פרויקטים ברחבי יו"ש, הגליל והנגב, ומוניטין בנייה של אלפי יחידות דיור.
הקו המנחה את בנייני בר אמנה הוא בניית בתים צמודי קרקע, באיכות מעולה, בשיטת הבית הצומח. שיטה זו מתאימה הן לזוגות צעירים הנמצאים בראשית דרכם, והן למשפחות בעלות ילדים. הבתים ברובם נבנים עם מעטפת לקומה השניה המאפשרת לזוגות להרחיב את ביתם ואף להכפיל את שטחו בעלויות נמוכות יחסית, בקלות וללא הפרעה להמשך מהלך החיים התקין בבית או בשכונה. לתושבי היישוב ולמשתכנים הפוטנציאליים יש משקל רב בהכרעה על דגם הבית, מבנה השכונה ושאר הגורמים המושפעים ברובם מאופיו של היישוב.
בנייני בר אמנה, כיזם, מעסיקה את טובי החברות המתמחות בבניית שכונות צמודות קרקע, ומלווה את הפרויקטים השונים על ידי חברות הנדסיות המפקחות על התהליך בשלביו השונים. כחלק ממדיניות איכות השרות, ניסחה החברה אמנת שרות, המגדירה את תפיסת השרות החדשה ואת מחויבות בנייני בר אמנה כלפי לקוחותיה: שקיפות מלאה ואספקת מידע אמין, שרות זמין ויעיל של אנשי מקצוע, אדיבות והקשבה ללקוח, פתיחות לרעיונות חדשים, תמיכה במפעל ההתיישבות ומעל לכל- התחייבות לבניה ולפיתוח ברמה גבוהה.

חפשו אותנו גם בפייסבוק. הנה טעימה:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן